Drechtraad

DSB

Leden

Foto van dhr. A.W. (Wouter) Kolff dhr. A.W. (Wouter) Kolff (Voorzitter DSB) Foto van dhr. A.W. (Wouter) Kolff dhr. A.W. (Wouter) Kolff (Algmene bestuurlijke zaken en communicatie) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. A.J. (André) Flach dhr. A.J. (André) Flach (Externe Betrekkingen) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. P.J. (Peter) Verheij dhr. P.J. (Peter) Verheij (Financiën) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. P.J. (Peter) Heijkoop dhr. P.J. (Peter) Heijkoop (Werk & Inkomen,Schulden en Integratie (Sociaal 1)) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. P.L (Pieter) Paans dhr. P.L (Pieter) Paans (WMO,Participatie en Sociale Werkvocorziening / ICT (Sociaal 2)) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. (Piet) P. Vat dhr. (Piet) P. Vat (Bedrijfsvoering) vanaf 02-07-2019 Foto van mevr. G.K.C. (Trudy) Baggerman mevr. G.K.C. (Trudy) Baggerman (DSB lid zonder portefeuille) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. J. (Jos) Huizinga dhr. J. (Jos) Huizinga (DSB lid zonder portefeuille) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. M.D. (Maarten) Burggraaf dhr. M.D. (Maarten) Burggraaf (Bestuurlijke Trekker Economie en werken: Kennis,Innovatie en Economische Profilering (Economie 1)) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. A.J. (André) Flach dhr. A.J. (André) Flach (Bestuurlijke Trekker Economie en werken: Ruimtelijke Economische Strategie en Vestigingsklimaat ( Economie 2)) vanaf 02-07-2019 Foto van mevr J.E.T.M. (Jacqueline) van Dongen mevr J.E.T.M. (Jacqueline) van Dongen (Bestuurlijke Trekker Energiestrategie) vanaf 02-07-2019 Foto van mevr. G.K.C. (Trudy) Baggerman mevr. G.K.C. (Trudy) Baggerman (Bestuurlijke Trekker Bouwen en Wonen) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. J. ( Arjan) Kraijo dhr. J. ( Arjan) Kraijo (Bestuurlijke Trekker Bouwen en Wonen) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. (R.) Rick van der Linden dhr. (R.) Rick van der Linden (Bestuurlijke Trekker Mobiliteit en Bereikbaarheid) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. (Piet) P. Vat dhr. (Piet) P. Vat (Bestuurlijke Trekker Mobiliteit en Bereikbaarheid) vanaf 02-07-2019 Foto van dhr. M.D. (Maarten) Burggraaf dhr. M.D. (Maarten) Burggraaf (Portefeuillehouder Kennis, Innovatie en Economische profilering (Economie 1)) tot 02-07-2019 Foto van mevr J.E.T.M. (Jacqueline) van Dongen mevr J.E.T.M. (Jacqueline) van Dongen (Portefeuillehouder Coördinatie Energietransitie en Bedrijfsvoering (excl. ICT)) tot 02-07-2019 Foto van dhr. A.J. (André) Flach dhr. A.J. (André) Flach (Portefeuillehouder Ruimtelijk-economische Strategie en Vestigignsklimaat (Economie 2)) tot 02-07-2019 Foto van dhr. P.J. (Peter) Heijkoop dhr. P.J. (Peter) Heijkoop (Portefeuillehouder Werk & Inkomen, Schulden en Integratie (Sociaal 1)) tot 02-07-2019 Foto van dhr. P.L (Pieter) Paans dhr. P.L (Pieter) Paans (Portefeuillehouder WMO, Participatie en Sociale Werkvoorziening (Sociaal 2) en ICT) tot 02-07-2019 Foto van dhr. P.J. (Peter) Verheij dhr. P.J. (Peter) Verheij (Portefeuillehouder Financiën) tot 02-07-2019 Foto van J.P (Hans) Tanis J.P (Hans) Tanis (DSB lid) tot 01-02-2019 Foto van mevr. G.J. (Hanny) Visser-Schlieker mevr. G.J. (Hanny) Visser-Schlieker (Pro Sliedrecht / SLP) vanaf 05-03-2019tot 12-06-2019 Foto van dhr. J.P. (Hans) Tanis dhr. J.P. (Hans) Tanis (SGP- CU) tot 21-01-2019

Orgaan informatie

Logo van DSB, ga naar de profiel pagina