dhr. J.D. (Joost) Veldman

dhr. J.D. (Joost) Veldman

Hoofd Ministerie van Defensie 36,00 uur per week J 01-07-2009  
Neven Raadslid CU/SGP J 29-04-2018  
Neven Lid adviesraad Zicht CSGP (wetenschappelijk instituut) 10 uur per jaar N 01-04-2014  
Neven Factievoorzitter plaatsvervangend CU/SGP N 29-03-2018  
Neven Presidium plaatsvervangend lid CU/SGP N 29-03-2018  
Neven Drechtraad lid CU/SGP N 29-03-2018